Услуги таможенного брокера

(044) 452-68-03 (050) 516 63 27

Автоімпортери просять скасувати податок на дорогі авто

Асоціація автоімпортерів веде переговори з народними депутатами з приводу скасування транспортного податку для автомобілів з об’ємом двигуна понад 3000 см3.

Про це повідомив генеральний директор ВААІД Олег Назаренко, пише AUTO-Consulting.

Прийнято рішення, що депутатами буде поданий законопроект про скасування цього податку, оскільки його адміністрування перевищить надходження.

Як зазначають у ВААІД, даний податок викор

истовує неправильний принцип визначення розкоші, де за критерій взято об’єм двигуна.

Крім того, покупці таких автомобілів вже оплатили підвищені податки при митному «очищенні» авто, відрахувань до Пенсійного фонду і кожен день платять їх на АЗС, оскільки транспортний збір міститься в акцизі на паливо.

Крім того, ВААІД відзначає, що з-під оподаткування нібито податком на розкіш легко виводяться такі авто як Porsche, Mercedes-Benz, Audi, BMW, в той час, як власники фермерських пікапів будуть платити 25 тисяч грн в рік.

Іншими словами, цей податок не відповідає навіть критеріям соціальної справедливості.

Як повідомлялося, заступник міністра фінансів Денис Фудашкін раніше заявив, що оподаткування дорогих автомобілів та транспортних засобів із щорічною сплатою податку на майно, відповідно до змін до Податкового законодавства, стосується лише 17 тис. 300 автомобілів, зареєстрованих в Україні при їх загальній кількості понад 1,3 млн.

Источник: Економічна правда

Трекбэк с Вашего сайта.

(044) 452-68-03 (тел\факс)

(044) 423-23-97

(050) 516 63 27

г. Киев , ул. Академика Крымского 27а.
broker@terminal-kiev.com.ua