Послуги митного брокера

(044) 452-68-03 (050) 516 63 27
  • Головна
  • Новини
  • Українських транзитних перевізників не пускають до Росії

Українських транзитних перевізників не пускають до Росії

Вантажоперевезення з Білорусії та країн Балтії утруднені.

За інформацією Асоціації міжнародних автомобільних перевезень України (АсМАП), російські прикордонники відмовляються пропускати українські вантажівки, які прямують транзитом через Білорусь в РФ і країни Балтії, пише Автоцентр.

АсМАП повідомляє, що під час здійснення міжнародних перевезень в РФ і країни Балтії транзитом через Білорусь, при перетині державного кордону Республіки Білорусь з РФ, в пункті контролю Езерище – Лобок посадові особи прикордонної РФ (Псковська обл., Невельський р-н) відмовляють українським водіям у в’їзді на територію Росії. При цьому офіційного документа про відмову не видається.

За неофіційною інформацією, причиною заборони в’їзду водіїв на територію РФ є вимоги статті 5 Угоди між Урядом України і Урядом РФ про безвізові поїздки громадян України і РФ від 16.01.1997 р Відповідно до цієї статті, безвізові поїздки громадян здійснюються через пункти пропуску на державному кордоні між Україною і Росією.

У даному випадку громадяни України (водії) здійснюють в’їзд на територію РФ з Республіки Білорусь. Асоціація міжнародних автомобільних перевізників України (АсМАП) звернулася до Міністерства закордонних справ України та Державній прикордонній службі з проханням прокоментувати правомірність дій прикордонної служби РФ.

Джерело: bigmir) net

Trackback from your site.

(044) 452-68-03 (тел\факс)

(044) 423-23-97

(050) 516 63 27

м. Київ , вул. Академика Кримського 27а.
broker@terminal-kiev.com.ua