Послуги митного брокера

(044) 452-68-03 (050) 516 63 27
  • Головна
  • Акредитація на митниці (послуги реєстрації) в Києві

Акредитація на митниці (послуги реєстрації) в Києві

Акредитація на митниці (послуги реєстрації) в Києві
Що таке акредитація на митниці?
Будь-яке підприємство, яке починає займатися зовнішньоекономічною діяльністю, рано чи пізно стикається з питанням акредитації на митниці. Акредитація на митниці – або просто реєстрація (облік) юридичної особи в митних органах завжди є першим етапом ЗЕД. Після вступу в силу нового Митного кодексу законодавство України дозволяє проводити акредитацію в будь-якій митниці, але найчастіше це відбувається за місцем реєстрації підприємства, або безпосередньо за місцем передбачуваного оформлення товарів.
Отже, Вам необхідна акредитація на митниці в Києві, Київській обласній або іншій митниці. Ми з радістю Вам допоможемо! Наші співробітники оперативно і ретельно відстежують всі зміни митного законодавства і завжди проведуть акредитацію Вашого підприємства в Києві (і не тільки) професійно і без найменших зволікань. Все, що Вам необхідно – це надати документи необхідні для акредитації на митниці. Картка обліку суб’єкта оформляється один раз і містить необхідну інформацію про суб’єкта зовнішньоекономічної діяльності (підприємства). При зміні даних підприємства необхідно в тижневий термін внести зміни в картку. У вирішенні всіх питань Вам допоможе досвідчений митний брокер. Зазвичай процедура акредитації не займає більше доби, але краще перестрахуватись і звернутись до професійних митних брокерів ТОВ “Інтер Консалтинг”, які зроблять Ваше співробітництво з митницею функціональним і плідним. Багаторічний досвід роботи з митницею і бездоганна репутація, ось основні переваги брокерів нашої компанії, які дозволять провести акредитацію на митниці Вашого підприємства в мінімальні терміни.
Документи для заповнення та оформлення картки акредитації:
  1. Виписка із Єдиного Державного реєстру юридичних осіб;
  2. Паспорт керівника організації;
  3. Картка фізичної особи-платника податків;
  4. Заява про оформлення реєстрації на митниці;
Компанія ТОВ “Інтер Консалтинг” оперативно проведе акредитацію Вашої фірми в Києві і Київської області. З більш детальним переліком послуг можете ознайомитися тут.

(044) 452-68-03 (тел\факс)

(044) 423-23-97

(050) 516 63 27

м. Київ , вул. Академика Кримського 27а.
broker@terminal-kiev.com.ua