Послуги митного брокера

(044) 452-68-03 (050) 516 63 27

Послуги комісіонера

Вам необхідно придбати товари за кордоном, або вигідно продати за кордон, але займатися зовнішньоекономічними операціями у Вас немає часу, можливості або необхідних навичок і знань. В цьому випадку незамінними для Вас стануть послуги комісіонера. Наша компанія доставить товар, для (від) Вас, що пройшов митне очищення у вказане Вами місце. Ми пропонуємо весь комплекс послуг по переміщенню товару зі складу продавця на склад покупця, від укладання зовнішньоекономічного контракту до митного оформлення. У чому полягають послуги комісіонера? Як правило, послуги комісіонера полягають в тому, що згідно з договором комісії комітент доручає комісіонеру виконати такі дії:
  • Проведення переговорів з іноземним контрагентом аж до укладення зовнішньоекономічного контракту;
  • Здійснення розрахунків з іноземними контрагентами;
  • Транспортування та страховка вантажу;
  • Митне очищення вантажу;
  • Інші дії для здійснення зовнішньоторговельної угодиПрацюючи за договором комісії, Ви повністю позбудетеся можливих проблем під час закупівлі, транспортуванні, взаєморозрахунках з контрагентами, підготовці товаросупровідних та оформленні дозвільних документів, митного очищення. Вам необхідно лише підписати договір комісії з ТОВ “Інтер Консалтинг” і наші фахівці мінімізують всі ризики Вашої зовнішньоторговельної угоди.
Ви можете вибрати будь-який з наступних варіантів організації постачання, який оптимально підійде для Вашого бізнесу:
 1. На підставі договору комісії між Вами і нашою компанією.Важливим моментом тут є те, що товари і фінансові кошти, які знаходяться в розпорядженні комісіонера, не є його власністю, право власності на ці товари і засоби належить комітенту, тобто замовнику. Другим важливим моментом є чітко обумовлений розмір комісійної винагороди і витрати, які повинен відшкодувати комітент комісіонеру, на яких умовах і в якому розмірі.
 2. На підставі внутрішнього договору купівлі-продажу. На відміну від першого варіанту ваша компанія не є учасником зовнішньоекономічної угоди, товар купується вами на внутрішньому ринку згідно з договором купівлі-продажу. Надається повний пакет документів (рахунок-фактура, податкова накладна, видаткова накладна).
Брокери нашої компанії з радістю проконсультують Вас і максимально оптимізують Ваші витрати з метою збільшення рентабельності Вашого бізнесу!

(044) 452-68-03 (тел\факс)

(044) 423-23-97

(050) 516 63 27

м. Київ , вул. Академика Кримського 27а.
broker@terminal-kiev.com.ua