Послуги митного брокера

(044) 452-68-03 (050) 516 63 27

Митне оформлення імпорту

Що таке митне оформлення товарів у режимі імпорту (або просто розмитнення)?

Вам необхідно привезти товар з-за кордону? На перший погляд, що тут складного? Реєстрація компанії на митниці, укладення зовнішньоекономічного контракту, покупка і оплата валюти за товар, транспортування, оформлення дозвільної документації, митне оформлення імпорту та це далеко не весь перелік процедур з якими прийдеться зіткнутися підприємцю для отримання товару у вільний обіг на території України. Наші митні брокери нададуть допомогу в будь-якому питанні і на будь-якому етапі зовнішньоекономічної операції, від укладення зовнішньоекономічного контракту до безпосереднього оформлення імпорту. Комплекс дій, після проведення яких власник товару отримує право вільно розпоряджатися товарами на території України називається митним оформленням товару відповідно до митного режиму “імпорт”. Згідно митного кодексу такими діями є: оплата митних платежів, виконання необхідних митних формальностей, таких як надання дозвільної документації на Ваш товар (сертифікати, ліцензії, дозволи і висновки різних організацій, експертизи та ін.), Заповнення вантажної митної декларації, подання товарів до митному огляду і т.д. У всьому цьому Вам допоможе митний брокер ТОВ “Інтер Консалтинг”. Послуги з митного оформлення імпорту (розмитненні товарів) надає велика кількість компаній, але не всі роблять це якісно і швидко. Незначні, на перший погляд, деталі невраховані в процесі підготовки документів та митного оформлення, можуть привести до серйозних наслідків (простоювання транспортного засобу, штрафи за порушення митного законодавства та ін.) І, як наслідок, значне збільшення витрат при оформленні товару (розмитнення). Погодьтеся – перспектива: “поховати” свій вантаж на митниці, або відправити його назад відправнику, відлякала від занять зовнішньоекономічною діяльністю не одного підприємця. Довіртесь професіоналам компанії ТОВ “Інтер Консалтинг” і Ви завжди отримаєте якісні послуги з оформлення імпорту в Києві, Київській області та будь-який інший митниці України. Все, що Вам необхідно це звернутися до нас, всю іншу роботу з митного оформлення зроблять наші фахівці.

Документи для митного оформлення імпорту (розмитнення):

 1. Картка обліку (картка акредитації) (копія);
 2. Зовнішньоекономічний договір (контракт), специфікації (копії);
 3. Інвойс (рахунок-фактура) (при необхідності переклад);
 4. Пакувальний лист (при необхідності переклад);
 5. Сертифікат походження товару (при необхідності);
 6. Товаротранспортні документи (СМR-міжнародна автомобільна накладна; коносамент; авіа / жд накладна;) в залежності від виду транспорту;
 7. Рахунок за перевезення вантажу, або довідка про транспортні витрати за межами України від експедуються компанією (перевізника) (за умов поставки: EXW, FAS, FOB, FCA);
 8. Платіжне доручення по сплаті митних платежів;
 9. Платіжне доручення за послуги карантинної служби (огляд підкарантинних об’єктів);
 10. Платіжне доручення за послуги з утилізації тари (упаковки);
 11. Дозвільні документи (нетарифне регулювання в залежності від коду УКТН ЗЕД);
 12. Додаткові документи підтверджують митну вартість товарів (Банківські платіжні документи, експортна декларація країни відправлення, прейскуранти (прайс-лист) виробника товарів і т.д.)
 13. Технічна документація на товар.
Митні брокери компанії ТОВ “Інтер Консалтинг” допоможуть заощадити час, мінімізувати Ваші фінансові витрати. Ми позбавимо Вас від паперової тяганини, спілкування з митними органами та іншими контролюючими організаціями та дозвільними службами при митному оформленні імпорту, і звільнимо час для безпосереднього ведення Вашого бізнесу. Брокери ТОВ “Інтер Консалтинг” володіють необхідними знаннями, пов’язаними зі специфікою роботи українських дозвільних служб та митних органів, володіють всією необхідною інформацією щодо змін митного законодавства і мають великий досвід роботи в сфері митно-брокерських послуг. Бажаєте отримати більш детальну інформацію по митному оформленню імпорту в Києві, телефонуйте. Ми проконсультуємо Вас і надамо відповідь на всі питання.

(044) 452-68-03 (тел\факс)

(044) 423-23-97

(050) 516 63 27

м. Київ , вул. Академика Кримського 27а.
broker@terminal-kiev.com.ua